Úvod

    Duchovní obrazy uvedené v knihách „Poselství“ v 8. – 10. dílu jsou duchovní obrazy přímo od autorky všech knih Poselství, ať ztvárněné ve hmotě v 1. – 7. dílu nebo později vedené ze Světla v 8. – 10. dílu. Tyto obrazy jsou snímané ve 4. dimenzi, i když jejich platnost a působnost nezná hranice mezi dimenzemi ani sférami.

    Těmito obrazy jsou: Otec na nebesích, Holubice Ducha Svatého, Ježíš Kristus, Marie Magdalena, Svatý Grál, Spasitel, Strom života, Strom poznání, Strom moudrosti, Láskyplné srdce a Léčitel.

    Obrazy slečny D. K. jsou snímané již v 5. dimenzi, a je v nich zachycena větší lehkost bytí, kterou pociťují bytosti v této dimenzi žijící. Je v nich zobrazen postup planety, která prošla velmi náročnou etapou očisty v duchovních a energetických světech. Ve hmotě planetu očista teprve čeká, i když se již ukazují výsledky naší náročné duchovní práce.

    Těmito obrazy jsou: Hermes Trismegistos, Ochránci vesmíru, Boží Trojjedinost, Planeta Gaia pod ochranou Boží, Matka planety a její strom života, Živel vzduchu, Živel ohně, Živel vody, Živel země, Splynutí živlů a další.

 

Hana Dušková

    

 
Copyright © 2010 Poselství lásky // Webdesign - www prezentace